Szukaj

Skup mieszkan za gotowke szczecin


Potrzebujesz gotówki? Chcesz bardzo szybko sprzedać swoją nieruchomość?
Kupujemy od ręki mieszkania, działki i lokale użytkowe.

Jeżeli stan prawny twojej nieruchomości jest uregulowany już w ciągu 3 dni możesz uzyskać pełną kwotę za swoją nieruchomość. Nieruchomość może być w dowolnym stanie technicznym zlokalizowana w Szczecinie lub w okolicy.
Załatwiamy wszelkie formalności, pomagamy w uregulowaniu stanu prawnego.

Jeśli potrzebujsz gotówki na zakup innego mieszkania, wyjeżdżasz i potrzebujesz pieniędzy, potrzebne Ci są środki na dowolny inny cel, nie chcesz czekać aż znajdzie się kupiec na twoją nieruchomość? Zadzwoń do nas - tel. 501 828 404 lub zapytaj o szczegóły naszych maklerów.

Kupujemy:
- mieszkania w Szczecinie i okolicznych miejscowościach w dowolnym stanie technicznym,
- lokale użytkowe w Szczecinie,
- atrakcyjnie położone działki w Szczecinie i w okolicach morza,
- nieruchomości zadłużone,
- nieruchomości nabyte w drodze spadku w trakcie bądź z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym (pomagamy w załatwieniu formalności),
- lokale niewłasnościowe - oferujemy nieruchomości na zamianę, pomagamy w załatwieniu wszeliich formalności związanych z zamianą, spłacimy ewentualne zadłużenia,

Zadzwoń i umów się na spotkanie. Obejrzymy nieruchomość, sprawdzimy dokumentację, zrobimy zdjęcia i ustalimy warunki dalszej współpracy. Jeżeli stan prawny nieruchomości na to pozwala tego samego dnia dostajesz zaliczkę, a już następnego możesz otrzymać całą interesującą Cię kwotę.

Osoba do kontaktu:
Jarosław Zawadzki - tel.: 501 828 404